16 жовт. 2018

Змагання "Перші кроки" (ІІ етап)

В дошкільному закладі № 66 проведено ІІ тур спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого та середнього дошкільного віку. Команда дітей нашего дошкільного закладу посіла ІІ місце. Вітаємо наших маленьких спортсменів.
14 жовт. 2018

конкурс "Осінні фантазії"

в дошкільному закладі пройшов конкурс поробок на тему осені. Діти старшої групи прийняли активну участь у конкурсі.
10 жовт. 2018

Осіння ігротека

Вихователі провели для дітей розвагу "Осіння ігротека". Під час цього зайняття на свіжому повітрі дошколята згадали добре відомі їм рухливі ігри і освоїли нові. Малюкам трапилася нагода під час спортивно-ігрових естафет продемонструвати свою вправність, силу і швидкість. Почалася розвага з гри-кричалки "Як нам повезло", а потім малюки відгадували загадки про осінь. До програми ігрового свята увійшли ігри-естафети " Бджілки", " Коники" і "Будинок для мурашок", а також гра "Весела гусениця" і рухлива гра " Ведмідь".
5 жовт. 2018

Знайомство зі школою № 36

Діти відвідали виставку поробок у школі, познайомились із приміщеннями школи, пограли на ділянці. Також школьники приготували дітям міні спектакль "Ходить гарбуз по городу"
3 жовт. 2018

Екскурсія в бібліотеку

У дитсаду малюки відвідали з екскурсією в бібліотеку. Для вихованців старшої групи дитячого саду була організована цікава і змістовна екскурсія в бібліотеку ЗОШ № 36. Бібліотекар допомогла малюкам ближче познайомитися з професіями "бібліотекаря", і створити про них своє перше ясне враження
28 вер. 2018

З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Шановні працівники дошкілля, щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.Нехай стежина вашого життя буде широкою і легкою! Яскравою веселкою сяє над вашими головами щастя! Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця і хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою...
27 вер. 2018

Корисні, а не шкідливі звички

Придбати корисні, а не шкідливі звички Педагоги провели для своїх підопічних цікаву "Подорож на казковий острів Здорового способу життя". В ході цього заняття діти в ігровій формі повторили і закріпили важливі знання про здоровий спосіб життя і правила особистої безпеки
21 вер. 2018

Килим з різноколірного листя

Заняття з аплікації "Килим з різноколірного листя" в молодшій групі.
12 вер. 2018

Заняття "Вулиці мого міста"

Діти старшого віку створювали сюжетні картинки із допомогою пластеліну, закріплювали знання про улюблені куточки нашего міста Харков
6 вер. 2018