21 лют. 2018

Профілактичні заходи проти захворювання грипом або застудою

У осінньо-зимовий період, коли підвищується ризик захворіти, в нашому дитячому садку проводять профілактичні заходи для попередження зростання простудних захворювань. Це фільтр прийому дітей, гартування, прогулянки, провітрювання, цибульно-часникові тарілочки, вітаміни, фрукти. Проводяться бесіди, виставляється інформація для батьків.
15 лют. 2018

Масляна йде, млинці та мед несе

Все! Все! Все! Все на праздник! Масленицу встречаем, Зиму провожаем, Весну закликаем!
14 лют. 2018

Валентинки до свята

Однією з традицій в нашій країні стало відмічати "День святого Валентина". Тільки у нас цей день набув трохи іншого характеру. А саме - у нас в садку дарують свої валентинки усім тим, кого щиро люблять, людям, які нам дуже дорогi, яких ми цінуємо, поважаємо.
8 лют. 2018

Тиждень науки «Сьогодні фантазери – завтра винахідники»

В нашому садочку розпочався Тиждень науки, мета якого - роз’яснити малятам навіть складні речі просто, зрозуміло. В цікавій ігровій формі під час різноманітних заходів ( занять та розваг), дошкільники навчаються дослідницьким технологіям та проводять перші в житті експерименти, аналізують природні явища, тощо.
4 лют. 2018

Винахідником можна і треба стати ще в дитинстві

Сьогодні саме той день, в який треба порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значущість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти. Датою Дня юного винахідника був вибраний у світі день народження одного з видатних американців - державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджамина Франкліна, який прославився своїми винаходами ще в дитинстві.
3 лют. 2018

Досліди для дітей старшої групи "Знайомство з властивостями паперу"

Завданням заняття що проводилося в старшій групі стало формування уявлення дошкільнят про властивості паперу на основі проведення дослідів, розвиток пізнавального інтересу до властивостей паперу, зв'язну мову, уміння робити висновки. Провівши досліди малюки зробили висновок ; папір тонкий, пропускає світло. Папір мнеться, ріжеться, рветься і розмокає.Діти дуже люблять експериментальну діяльність і тому це зайняття проходять з великим інтересом.
2 лют. 2018

"Погодуйте птахів"!

Зовсім нещодавно пройшла акція "Погодуєте птахів"! у нашому дитячому саду і ми, із задоволенням взяли в ній участь, метою якої стало: привертання уваги дітей і батьків до зимуючих птахів, щоб полегшити для них період зимівлі, а також підвищити рівень екологічної активності населення. Зима - скрутний час для птахів, особливо якщо вона сувора і багатосніжна. Голодний птах сильно страждає від холоду. Треба підтримати птахів взимку, зробити для них годівниці і не забувати підсипати в них корм.
22 січ. 2018

Всесвітній день " спасибі"

Всесвітній день " спасибі" відмітили наші дошколята
21 січ. 2018

Сезон сніговиків відкрили наші дошкільнята

Ось і зима порадувала малят щедрим снігопадом. Вихованці дитячого саду скористалися зміною погоди для створення перших в сезоні, скульптур з снігу. На першій же після снігопаду прогулянці дошколята не стали втрачати часу дарма - почали із захопленням катати снігові кулі і ліпити з них великі і маленькі фігури. Ті малюки, у кого більше терпіння, працювали в парах, виліпивши великі і маленькі фігури: "снігову бабу", "снігового діда" і маленького снеговичка. А інші діти просто накатали з снігу великих куль!. Захоплююче заняття, особливо коли воно найперше в сезоні !
19 січ. 2018

Екскурсія до обласної бібліотеки

перегляд вистави " В гостинах у Зими"