28 черв. 2018

З 02.07.2018 року колектив дошкільного закладу чекає малюків у садочку!

Ми чекаємо Вас з гарним настроєм та посмішками!
4 черв. 2018

Проведення ремонтних робіт!

З 01.06.2018 по 30.06.2018 року у закладі будуть проводитись ремонтні роботи. 02.07.2018 року колектив закладу чекатиме своїх вихованців у садочку!
1 черв. 2018

Звіт керівника перед громадськістю та батьками

01.06.2018 керівник дошкільного навчального закладу Хребчук О.Є. звітувала перед громадськістю та батьками про роботу закладу протягом 2017/2018 навчального року. На звітуванні були присутні : методист МЦ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Саприкіна М.А., батьки та співробітники закладу.
18 трав. 2018

День вишиванки

18 травня 2017 року в ДНЗ пройшов дитячий флешмоб у вишиванках!
15 трав. 2018

В нашому дитячому садку розпочався Тиждень безпеки, тема дня: «Якщо один вдома»

Мета: сприяти усвідомленню дітьми цінності власного здоров'я, формування уявлень безпеки в побуті Протягом дня вихователі проводили Бесіди, тематичні інтегровані заняття, розглядали ілюстраціi, проводили дидактичні та сюжетно-рольові ігри, моделювання проблемних ситуацій, тренінг з прогнозування небезпечних ситуацій (обережна поведінка з іншими, правильна поведінка вдома), рухливі та спортивні ігри, пішохідні переходи, екскурсії
10 трав. 2018

Звітування керівника

Шановні батьки, співробітники!!! 01 червня 2018 року о 17.00 відбудеться звітня конференція колективу закладу, батьків на якій відбудеться звітування завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №397 Харківської міської ради» Хребчук Олени Євгенівни про свою діяльність за підсумками 2017/2018 навчального року.
8 трав. 2018

"Я ЗНАЮ ВІД ДІДА, Я ЗНАЮ ВІД ТАТА - 8 ТРАВНЯ ВЕЛИКЕ СВЯТО "!

У нашому дитячому саду щорічно проходить тематичне заняття присвячені "Дню перемоги" по усіх вікових групах.У групах проводяться заняття, бесіди про подвиги солдатів, оформляються виставки дитячих робіт, малюки слухають пісні військових років, вірші. Грають в ігри, розгадують загадки, дивляться презентації на військову тему. Розглядають картини, ілюстрації, читають і слухають твори художньої літератури
28 квіт. 2018

28 квітня- Всеукраїнський день охорони праці

В Україні «День охорони праці» відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
21 квіт. 2018

Суботник

В закладі пройшов всеукраїнський суботник. Працівники закладу разом з батьками прийняли активну участь.Було зроблено багато всього: прибрана територія ,пофарбовано паркан.Дякуємо батькам за активну допомогу у благоустрії нашого закладу!
20 квіт. 2018

Конкурс "ЧОМУСИКИ" 2 етап

Діти переможці першого етапу конкурсу прийняли участь у другому етапі конкурсу "Чомусики" Нестеров Марк зайняв І місце у номінації "математик" та ІІ місце у номінації "мовознавець", Призетко Марія заняла ІІ місце у намінації "Природознавець".Вітаємо переможців!