24 вер. 2019

"Рух заради здоров`я"

у ЗДО пройшов Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" у якому приймали участь вихованці закладу зі своїми батьками
18 вер. 2019

"Фруктоша в гостях у малюків"

В нашій старшій групі відбулася осіння гра "Фруктоша у гостях у малюкiв" , яку проводила харківська обласна бібліотека для дітей .Програма свята складалася з пісень, віршів, веселих iгор , була присвячена творчості польского поєта Л.Тувіма. На святi панувала тепла, доброзичлива атмосфера.А наприкiнцi свята малюкiв очикував несподiванний сюрприз вiд Фруктоші - цікавий мультфільм.
14 вер. 2019

Харківський сімейний форум!!!!

15 вересня 2019 року з 10.00 до 16.00 у Харків Палац Прем’єр Готель (пр. Незалежності, 2) відбудеться Другий Харківський сімейний форум.
12 вер. 2019

Загальні батьківські збори

В закладі освіти пройшли батьківські збори, де були присутні батьки закладу
2 вер. 2019

ДЕНЬ ЗНАНЬ у дитсадку

Сьогодні у всіх школах і дитячих дошкільних установах святкували - День Знань! Наш сад не був винятком. Ми звичайно теж урочисто і в той же час весело підійшли до цього свята. Прикрасили територію дитячого садка, підібрали веселу музику, приготували атрибути для ігор і т. Д. Зпочатку ми розповіли дітям історію і традиції свята - "День знань"! Про те для кого це свято найбільш довгоочікуване. Звичайно для першокласників. У цей день вони вперше переступають поріг школи і чують свій - Перший дзвінок! Далі малюки всіх груп по черзі співали пісні, танцювали, грали у веселі ігри та естафети.
23 серп. 2019

День прапора

Україні пройде свято Державного прапора!
2 серп. 2019

З 05.08.2019 року колектив дошкільного закладу чекає малюків у садочку!

Ми чекаємо Вас з гарним настроєм та посмішками!
24 черв. 2019

Проведення ремонтних робіт

Протягом липня буде продовження ремонту харчоблока закладу освіти.
15 черв. 2019

Ремонт харчоблока

У закладі проводиться капітальний ремонт харчоблока за рахунок освітньої субвенції Кабінету міністрів України при сприянні народного депутата України Грановського О.М., Харківської міської ради, спільно з Управлінням освіти адміністрації Київського району ХМР
1 черв. 2019