Дитяча творчiсть

6 квіт. 2018
Скоро свято Світлої Пасхи. Ми з дітьми займаємося творчістю, присвяченому цьому святу. Пасха - таке дивовижне і світле свято! Діти його добре знають і люблять. Фарбовані яйця, смачні паски і булочки так подобаються дітям. і ми з малюками розфарбували яйця Діти звернули увагу на красу різноколірних зображень. Кольори елементів готових малюнків порадували яскравістю і соковитістю.Провелася попередня работа:с дітьми - бесіди про весну, спостереження за сезонними змінами в природі, бесіда про весняні свята; читання і драматизація казки "Курка Ряба"; ліплення яєць з пластиліну, малювання "Красиве яєчко", ігри. Малюки з великим задоволенням почали творити і ось що у нас вийшло.