Валентинки до свята

14 лют. 2018
Однією з традицій в нашій країні стало відмічати "День святого Валентина". Тільки у нас цей день набув трохи іншого характеру. А саме - у нас в садку дарують свої валентинки усім тим, кого щиро люблять, людям, які нам дуже дорогi, яких ми цінуємо, поважаємо.

З кожним роком валентинки стають все цікавіше. А валентинка зроблена своїми руками ще і більше цінується . Адже у виготовлення валентинки вкладено частинку свого серця. Валентинки, зроблені руками своїх дітей і онуків, просто приводять в захват! Ми з малюками зробили валентинки своїм близьким. З яким задоволенням діти взялися до роботи.Подивiться!!!!