Масляна йде, млинці та мед несе

15 лют. 2018
Все! Все! Все! Все на праздник! Масленицу встречаем, Зиму провожаем, Весну закликаем!

У нашому чудовому дитячому саду, щороку проводиться усіма улюблене свято Масниця! З піснями і танцями, з хороводами і закличками і звичайно ж смачними рум'яними млинцями! Діти і вихователі ретельно готуються до цього веселого заходу, розучують вірші і хороводи, готують нарядні костюми. І цього разу свято вдалося на славу, веселі скоморохи не давали ні кому нудьгувати, усі дружно співали, танцювали, влаштовували веселі змагання, перетягували канат, катали малят на каруселi, "пекли млинці". Усі діти і дорослі залишилися задоволені і були запрошені на чай з млинцями!