Дошколята вивчали роботу медсестри

5 лист. 2017
"Я щеплення не боюся, якщо потрібно - уколюся"! "Для того, щоб розвіяти страхи наших дітей і підвести до самостійного виведення, що усі лікарі добрі і хочуть допомогти, а не заподіяти біль, ми вирішили організувати екскурсію в медичний кабінет"

Малюки з дитячого саду вчинили екскурсію в медичний кабінет, щоб переконатися в тому, що робота доктора і медсестри не обмежується робленням уколів, а включає виконання і приємніших і зовсім не страшніших процедур. Медсестра розповіла дітям, як вона обробляє ранки і садна, отримані ними під час прогулянок, і пояснила, чому це робити необхідно. У кабінеті було багато незрозумілих предметів і пристроїв, і хазяйка вирішила показати малюкам, як вони працюють. Що усім, що бажає медсестра виміряла зростання і вагу, послухала легені за допомогою фонендоскопа. Усі страхи маленьких відвідувачів остаточно розвіялися, коли "тітка доктор" почастувала їх смачними витаминками.