Консультація для батьків

6 вер. 2018
"Ласкаво просимо, малюки, або Адаптація без сліз"

Адаптація до дитячого саду важкий час для кожної дитини, це не лише процес звикання до нової обстановки, до нового режиму. до нових стосунків, але і вироблення нових умінь, навичок, знань. Своєрідно проходить адаптація і в нашому саду, кожна дитина - маленький чоловічок, зі своїм індивідуальним характером. Поводяться діти все по різному, Тому для нас важливо, щоб кожна дитина почувала себе в дитячому саду комфортно, безпечно, щоб вона знала, що тут ii люблять, чекають, що про неi потурбуються і звичайно в нашому саду малюкв чекає багато нового і цікавого.

У нас створені усі умови, щоб малюкам було не скучно. Нам, вихователям, є чим зайняти малюка- це танці під веселу музику, дуже багато сюжетно-ролевих ігор, та і дидактичних. Дітям дуже подобається. І це дає добрі результати, багато малюків вже сміливо без боязні йдуть в групу. Але позаду місяць звикання до дитячого саду і один до одного. Скоро це зовсім будуть інші діти, які осягатимуть ази ввічливості, слухняності. Як приємно бачити малюків, захоплених збиранням будиночків з конструктора, малюванням фарбами і фломастерами, що слухають казки і дитячі пісеньки. А скільки цікавого ще попереду! Скільки перемог, досягнень, свят! Ми гордитимемося нашими вихованцями!