Адаптацію без сліз практикують в дитячому саду

13 серп. 2018
Проект "Ласкаво просимо малюки або адаптація без сліз" успішно реалізують дошкільні педагоги дитячого саду. Малюки швидко звикають ходити в дитячий сад і йдуть туди з великим полюванням і радістю.Ласкаво просимо, діти!

Зовсім нещодавно проводили наших випускників і ось знову все спочатку. Ми, педагоги, знаємо, що вступ в дитячий сад - ця дуже важлива подія в житті дитини. Дошкільні педагоги вважають, що перш, ніж готувати дитину до дитячого саду, потрібно підготувати самих батьків. Вихователі проводять велику підготовчу роботу з мамами і папами - знайомлять їх з життям дитячого саду : режимом, правилами і умовами. Дошкільні працівники підготували для своїх вихованців обстановку відповідно до їх віку і інтересів - щоб дітки йшли в групу не лише без сліз, а з бажанням і радістю.