"Свято панамки"

30 лип. 2018
Трудно представити себе життя дитини в дитячому саду без веселощів досуд і розваг, шумних свят і змагань, цікавих ігор, які створюють чудову настрою, викликають позитивні емоції. У нас в дитячому саду минули розваги «Праздник панамок!».

Если солнечно и жарко
Не забудь надеть панамку,
А иначе солнце - Хлоп!-
Поцелует прямо в лоб.

В гості до дітей приїхали Вовка і увлекли всі різноманітні ігри та конкурси з перешкодами, поки не перегрілися в сонце від того, що не було панами на голову, на допомогу якого прийшов лікар і надавав першу допомогу. Зате діти зі своїми педагогами виготовили панам для Вовки. Кульмінація розваг стала дефіле для королівських шляп.

Скільки було різних головних уборів! Таких забавних і прекрасних, маленьких, середніх і великих, серйозних та смішних. Який чудовий і веселий був день! Діти булі в захваті! І до вечора діти гуляли у своїх чудових панамках!