Наш останній випускний

25 трав. 2017
Сьогодні прощалися зі своїм садком діти старшої групи .

Дуже красиво був оформлений музичний зал в стилі "стилягі"!. Усі діти чудово підготувалися до свята, одягнули нарядні костюми, дівчатка виглядали як маленькі принцеси. Розучили парні танці, відрепетирували пісні. Приємно було бачити урочисті щасливі обличчя дітей, їх радість під час виступів. Кожна дитина проявила себе хорошим декламатором, виконавцем пісень. Діти з молодшої групи подарували вірші і забавний танець. Час швидко промайнув: здавалося б, ще зовсім нещодавно вони прийшли в дитячий сад перший раз, а тепер їх чекає попереду школа. Сподіваємося, що цей випускний запам'ятається нашим дітям надовго!