"Нетрадиційна техніка малювання"

16 бер. 2017
Малювання з використанням нетрадиційної техніки малювання зачаровує, заспокоює і захоплює дітей. Це вільний творчий процес, де існує можливість порушувати правила використання деяких матеріалів.Сьогодні малюки малювали за допомогою долоньок. Це один з видів нетрадиційної техніки малювання. Такий живопис сприяє ранньому розвитку творчих здібностей. Не лише тому, що діти вчаться малювати, а тому, що вони учаться самовиражатися, Метою зайняття було знайомство дітей з технікою малювання долоньками і розвиток творчої уяви, дрібної моторики. Викликати позитивні емоції в процесі малювання.передавати свої відчуття і враження.