Тиждень науки

6 лют. 2017
"Ех, зимонька-зима"Яскравими враженнями намагаються наповнити щодня своїх підопічних вихователі нашого дитячого саду. На зимовому святі, організованому вихователями діти залучилися до дослідницько- пошукової діяльності. Перетворили воду на різнокольорові кульки з льоду.

Вихователі під час дослідів розвивали у дітей спостережливість дітей, їх уміня порівнювати, аналізувати, узагальнювати, встановлювати причинно-наслідкові залежності і робити висновки.

завдання:
1. розвивати елементарні уявлення про те, з чого складаються тіла і як вони можуть змінюватися.
2. познайомити дітей з поняттями «тверде тіло», «рідина», «газ», і їх відмінності один від одного.
3. на прикладі води пояснити, що речовина буває в трьох станах.