Всесвітній день " спасибі"

22 січ. 2018
Всесвітній день " спасибі" відмітили наші дошколята

вичайне слово " спасибі" не можна забувати говорити Вдячних дошколят виховують в нашому дитячому саду . 11 січня - Всесвітній день спасибі і вихованці нашої дошкільної установи сьогодні святкували це свято .Вони не забули сказати " спасибі" усім, хто їх оточує - батькам, педагогам, товаришам., нашому мерові міста Кернесу Геннадієві Адольфовичу, який піклуэться не лише про дорослих, але і приділяє велику увагу дітям. Наші малюки не раз вже отримували подарунки від мера. І сьогодні вони показали усім, які красиві розмальовки подарували їм на свято, тому вони хочуть подякувати і сказати " спасибі за турботу і увагу до них.

Всесвітній день спасибі як привід, щоб ще раз поговорити зі своїми підопічними про важливість вдячності. На честь такої події в саду була організована тематичне свято, в якому брали участь усі вихованці нашого саду. Святкування Дня " спасибі" продовжилося в групах, малюки взяли активну участь в цій "подячній акції" -писали добрі слова на пелюстках "квітів побажань", відгадували загадки і грали в ігри "Докажи слівце"!. Підсумком цього проекту став гарний настрій усіх учасників .